Září 2010

medicate.blog.cz < tam ted bydlím!

23. září 2010 v 17:26 | Katýsek
stěhuju se na ten¨blog.. některý affka si beru sebou a těm to napíšu ,, ostatní se nic nedozzvííí ..:D leda když si to přeštou .. tak se tu mějte ahoj!

~>write-0.3

22. září 2010 v 14:40 | Katýsek
Ahoj..Asi asi určitě se přesěhuju . .viděla sem že nějaká holka hledá new admina svého blogu.. a já bych se jím chtěla stát. .eště to není ,,oficiál" .. ale snad bude.. affka bych si některé vzala sebou .. tak se mějte.. bááj. .)

~>others-0.4

21. září 2010 v 16:36 | Katýsek
Chceš se otestovat .. ? .. Ani nevíš co v tomhle testu zjistíš což? :D ..No zjistíš tam jestli si vlastně spokojená se svým vzhledem .I když si myslim že bysme to každá měli vědět sama.. Ale tak můžete to zkusit ~>zde

~>music-0.2

21. září 2010 v 16:31 | Katýsek
Uum ,, Tak tahle písnička..To je něco ůžasnéého .. :D .. To prostě  nevydržíte se nehnout... :D
Text a video najdete ~>zde

~for girls-2.1

21. září 2010 v 16:29 | Katýsek
LOVE: Láska bez odpovědi aneb Jak se odmilovat? - foto
Řeč je o klukovi, do kterého jsi zabouchlá už fakticky dlouho, ale ON? Ruku na srdce - prostě na tebe nebere... Blokla ses na něm a nedokážeš se odmilovat? Nebóóój, Girl! tě v tom nenechá a dostane tě z toho nejhoršího!
Tohle zná snad každá holka... Krutě se zabouchneme do super týpka, snažíme se mu zalíbit, ale on nic! Prostě na nás nebere, i kdybychom se snad postavily na hlavu! Chemie? Kdo ví, prostě je to pro nás "smolíček" jako hrom! Která z nás se ale i po tomhle smutném zjištění, že naše city nejsou opětované, okamžitě odmiluje a je hned zase ready hledat si new objev? Žádná! Každé z nás prostě mini málně chvilinku trvá, než se hodí zpátky do pohody, sundá z očí ty "love klapky" a začne opět vidět svět kolem sebe v trochu rů žovějších barvách a dostane chuť i na jiné a docela ucházející borečky...

Sejde z očí, sejde z mysli...

Jestli se chceš od svého tajného idola nebo i od "ofiko" miláčka odpoutat, musíš si udělat očistu nejen ve své mysli, ale taky u sebe doma! Čím začít? Všechny společné fotky, dárky i různé cenosti, které ti tvou lásku připomínají, radši zamkni do neprůstřelného trezoru nebo alespoň do papírové krabice:-) Pokud o sobě víš, že by tě lákalo tuhle "depka bednu" čas od času otevřít a následně propadnout mega smutku, radši ji úplně vystěhuj z domu! U kámošky bude tenhle "poklad" v mnohem větším bezpečí... Co je na řadě dál? Tvůj mobil! Je to sice příšerně těžké, ale vymaž od svého idola všechny SMSky. Žádné takové, že si založíš "spešl" složku na jeho nej vyznávací kousky - jen by tě to mučilo! OK, teď už máš uklizený pokoj, mobil, vybrečela ses kámošce a možná sis našla i new koníček, nebo dokonce nový "boy objev"! První a tu nejvíc klíčovou fázi procesu odpoutávání máš tímhle tedy úspěšně za sebou. Gratulujeme!

~for girls-2.0

21. září 2010 v 16:28 | Katýsek
Zkoušet nové účesy je super, zvlášť když je kde čerpat inspiraci. A tu ti teď Girl! přináší - krásné a jednoduché looky z vyčesaných vlasů, které sluší všem dlouhovláskám!

Zapletené lokny

I když tenhle účes vypadá možná komplikovaně, je to pouhé zdání. Stačí zaplést, přichytit, sepnout a parádička je hotová!

Takhle na to:

1. KROK

Delší ofinu nebo vlasy vpředu (jako tady na fotce vlevo) spleť za ucho do copánku.

2. KROK

Copánek přichyť v temeni vlásenkami.

3. KROK

Nakonec zvedni všechny vlasy nahoru a do poloviny je provleč gumičkou do ležérního uzlu. A je to - neskutečně snadné, viď?


Zamotaný culík

Z jednoduchého culíku vytvoříš tento účes za pár minutek!

Takhle na to

1. KROK

Vlasy vzadu spoj dohromady.

2. KROK

Udělej z nich culík a zatoč ho až do půlky jeho délky.

3. KROK

Vzadu na hlavě ho upevni sponkami a zbytek culíku nech volně viset dolů.

~>for girls-1.9

21. září 2010 v 16:28 | Katýsek
EMOCE: Seznam se: To jsi ty! - foto

Jsou dny, kdy tě rozbrečí každá blbina, a jindy zase chvíle, kdy si připadáš jako velká drsňačka? Nevyznáš se sama v sobě, nevíš, co chceš, a máš pocit, že ti ke štěstíčku pořád něco chybí? Neboj, tyhle pocity k teenage věku patří. Girl! ti poradí, jak s nimi naložit.

KDO JSEM?

Určitě i ty na sobě vidíš, že jsi jiná než před několika lety. A nejde jen o to, že už si nehraješ s "barbínkami". Každý z nás se zkrátka nějak vyvíjí a během dospívání jsou tyhle změny nejvýraznější. Proto máš možná i ty pocit, že vlastně nevíš, kdo jsi. Že se sama v sobě nevyznáš. Jestli chceš opravdu najít své pravé JÁ, připrav se na dlouhou cestu do své dušičky.

Nauč se pozorovat to, jak se chováš v různých situacích. Vzpomeň si na okamžik, který byl pro tebe oprav du těžký - hádka s rodiči, rozchod s miláčkem nebo to, jak ses "rozkmotřila" se svou best friendkou. Jak ses chovala, když jsi byla naštvaná? Mrzelo tě potom, že jsi tak bouchla? Nebo jsi to řešila v klidu? Takovéhle situace ukazují, jaké je tvé pravé já. Časem sama poznáš, jaká doopravdy jsi. A je jedno, jestli jsi výbušná, sebevědomá, nebo stydlivka. Jsi smutná? Klidně se vybreč. No a co, že tě rozbrečí obyčejný slaďák! Nejde o to, abys byla dokonalá. Jediné, co se po tobě vyžaduje, je to, abys byla sama sebou! Jenom tak poznáš své JÁ.

~>for girls-1.8

21. září 2010 v 16:23 | Katýsek
LOVE: Jak na něj?! - foto
Máš ve škole new objev a potřebuješ, aby vzal tvou existenci konečně na vědomí? Prubni triky Girl! a uvidíš, že až tě příště potká na chodbě, na stopro už uvízneš v jeho hledáčku...

1. Buď singl girl!

Chceš, aby tě kluci balili? Pravidlo Nr. 1: Nechoď s žádným klukem! Jakmile totiž s někým jsi, logicky se ti budou týpci vyhýbat obloukem a obzvlášť tehdy, pokud s tvým miláčkem kámoší! Jsi singl baba a chceš svému objevu pokec s tebou výrazně usnadnit? Zkus se občas vytrhnout z hloučku svých "bodyguardek", ať se k tobě přes tvou kámoší bariéru prokouše:-)

2. Pohrávej si s vlasy

Nejvíc sexy na kluky zapůsobíš, když využiješ k flirtu i své háro. Kluci zbožňují dlouhovlásky, kterým vlasy neposedně padají do obličeje a ony si je musí pořád dokola zastrkávat za uši. Zkus to taky! Když se bavíš s idolem, natáčej si pramen vlasů na prst, přehoď si hřívu na jedno rameno nebo ji nech rozhozenou na zádech - to v případě, že je ti pan Božský v patách:-)

3. Buď jako sluníčko

Tohle ti půjde samo. Stačí si vybavit nějakou veselou letní story a tvoje pusina se ti při prímovní vzpomínce už sama od sebe určo roztáhne od ucha k uchu. Zkus to! Rozesmátá tvářička je sympaticky nakažlivá.

4. Trik s červenou barvou

Každá barva nějak působí na okolí. Víš, co signalizuje červená? Ta lidi rozpálí! Skoč občas do žhavě rudého trička. Idola tím zaručeně rozvášníš:-)

5. Hlídej si hlas

Holkám se někdy stává, že v přítomnosti hezkého kluka znervózní, a aby zakryly trému, začnou žvatlat páté přes deváté nebo nechtěně nasadí vyšší a pisklavější polohu hlasu. S tím, že ti hlas trémou přeskočí, asi nic neuděláš, ale na to neustálé mluvení si dej pozor. Radši se kluka vyptávej na něj, tak zapůsobíš líp...

~>for girls-1.7

21. září 2010 v 16:22 | Katýsek
BEAUTY: Tipy pro sexy nohy! - foto

Léto je už skoro za námi, a protože jsi určitě dala o "prázkách" svobodu i nožkám a obouvala jsi je maximálně do otevřených bot nebo žabek, asi je na ně teď dost zoufalý pohled. Vysušená kůže, popraskané paty, oprýskaný lak... Tyhle škody musíš nutně napravit!

Ashley Greene ví, že vyjít si na rande v otevřených sexy botách, a mít přitom nohy jako struhadlo a na nehtech zbytky laku, rovná se téměř sebevraždě! Pokud tím neodradí svého miláčka, tutově ji někde nafotí paparazzi a za tu ostudu to prostě nestojí! A tobě mimochodem taky ne!

KOUPEL PRO SUPER POCIT

Hýčkání nohou by mělo startovat relaxační lázní a nemusíš se kvůli tomu nakládat do vany celá. Postačí nalít do přiměřené nádoby půl litru vlažné vody, přidat do ní relaxační sůl a nechat nožky pěkně čvachtat. Doba koupele nohou se nijak nelimituje - prostě dokud tě to bude bavit:-) Nohy se ti prokrví, budou hezky vonět a kůže, i na patách, krásně změkne.

NEHTY NESTŘÍHEJ, ALE PILUJ

Tvar nehtů je u nohou mnohem důležitější než na rukou, kde jde jen o efekt. U nohou musí mít nehty správný tvar proto, aby se zabránilo bolestivému zarůstání. Stejně jako na rukou piluj nehty na nohou vždy jedním směrem a do roviny!

~>for girls-1.6

20. září 2010 v 14:41 | Katýsek
BEAUTY: Kouzelné triky Twilight holek! - foto

Ashley Greene a Dakota Fanning ví přesně, co jim sluší a jak ještě víc zvýraznit krásu svého obličeje! A prozradí to i všem brunetkám a blondýnkám, které si s make-upem prozatím nevědí rady!

Tajemná díky oční lince

Dakotiným trikem, který odkoukala od profesionálních vizážistek, je dokonalá oční linka, díky které řasy opticky zhoustnou a oči vypadají otevřeněji, rozzářeněji a taky víc sexy! Zkus to jako ona, ale musíš si uvědomit, že pokud se rozhodneš pro oční linky, musí být zbytek make-upu jemňounký a nenápadný. Tvůj pohled bude pak ještě pronikavější, tajemnější a výraznější!

Krok 1

Pudr v natur odstínu propůjčuje dokonalou pleť elfů nejen Dakotě - můžeš ji mít i ty. Nanes ho rovnoměrně po celém obličeji houbičkou nebo ještě lépe - štětcem.

Krok 2

Na horní víčka nanes růžové oční stíny (dárek v tomto čísle BG!) a teď se soustřeď na tajemný Dakotin look, za který vděčí oční lince. Zvládneš ji hravě i ty. Linku veď těsně nad kořínky řas, a pokud chceš mít linku silnější, líčení zopakuj. Linku nech u vnějšího koutku oka vybíhat lehce nahoru. Pak nanes stejně pečlivě řasenku.

Krok 3

Jako ideál krásy vládne už delší dobou na lícních kostech nádech zdravého růžového odstínu. Pod lícní kosti proto nanes směrem od středu k uchu trochu růže

Krok 4

Ke smyslným a plným rtům ti dopomůže jen lehce zabarvený lesk. Rovnoměrně jej nanes na spodní i horní ret.