Březen 2011

Fatboy

5. března 2011 v 23:55 | Katie:*
Fatboy=věc,kterou sem poznala teprve dnes :D .. pojem fatboy sem objevila na nikkywebsite.blog.cz,,je to jakoby sedací polštář a vypadá to krutě..:D určo se na to číhněte na netu


Kesha styl

5. března 2011 v 23:50 | Katie:*
Barva laku

5. března 2011 v 23:44 | Katie:*

Myslíš si, že fialová na tvých nehtech vypadá příšerně? Možná sis jen vybrala její špatný odstín. Ať se to zdá jednoduché, také lak na nehty by měl sedět ke tvému barevnému typu a jeho výběr by se měl řídit stejnými pravidly jako například výběr rtěnky nebo oblečení.

Lak vybírej podle tónu pleti

Barevné typy rozdělujeme na studené (letní a zimní) a teplé (jarní a podzimní). Studené typy mají světlou až porcelánovou pleť často s narůžovělým tónem. Pleť teplých barevných typů mívá naopak žlutavý, bronzový či olivový nádech.

Patříš-li k teplému barevnému typu, ze světlých barev laků na nehty si vybírej tlumené barvy v odstínech béžové a krémové. Z jasnějších barev ti budou slušet ty s žlutým až oranžovým nádechem, z tmavých vol čokoládově hnědou nebo korálovou.

Studeným barevným typům sluší růžové odstíny a laky s modrým nádechem - ty nejsvětlejší i výrazné. Pokud vsázíš na tmavší barvy, vyber si fuchsiovou nebo tmavě fialovou.
Odstíny, které sluší všem

Nejsi si jistá, ke kterému barevnému typu patříš? Máš dvě možnosti: buďto si můžeš nechat poradit od své kosmetičky nebo manikérky, anebo vsaď na některý univerzální odstín, se nímž nemáš co zkazit. Patří mezi ně například rajčatově červená, která kombinuje jak žlutavé, tak modravé podtóny. Další možností jsou jemné perleťové odstíny, které tvým nehtům dodají okouzlující lesk.
Dvakrát měř, jednou řež

Pokud chceš, aby bylo vše perfektní, barvu si nejdříve otestuj na jednom až dvou nehtech, než lak naneseš na obě ruce. Kdybys zjistila, že ti barva laku šatům a doplňkům jaksi neladí a musela bys vše na poslední chvíli třeba před plesem nebo jinou významnou událostí předělávat, dost by ses s tím zdržela a v časovém pressu by výsledek určitě nebyl dokonalý.

Většina žen ale dělá chybu - na nehet si nanesou pouze jednu vrstvu laku. Při testování je ale důležité nanést vrstvy dvě. Barva tak získá na sytosti, kterou bude mít i v konečném výsledku.

Pihy

5. března 2011 v 23:42 | Katie:*
Máš ve tváři jednu pihu vedle druhé a štve tě to? Netrap se, vždyť i pihovatá holka může být velmi sexy. Záleží jen na tom, jak své pihy umíš nosit. Vědci navíc zjistili, že kůže posetá pigmentovými skvrnami údajně pomaleji stárne.
Udělej z pih svoji přednost

Pihy, odborným názvem pigmentové névy, jsou žluté či žlutohnědé skvrny v kůži. Nejčastěji se objevují na tváři, na rukou, ramenou, na zádech, ale můžeš je najít i po celém těle.
Jak vznikají pihy?

Jak vznikají?
Pihy se tvoří díky sníženému množství kožního pigmentového barviva - takzvaného melaninu. Čím méně ho máš, tím více je tvoje pleť citlivá. Když se opaluješ, zvyšuje se tím aktivita buněk, jež produkují kožní barvivo. Tím vznikají pigmentové skvrny - pihy. Vzniknout mohou ale také jako následek zánětů, nevhodné životosprávy, užívání antikoncepce či hormonálního onemocnění. Predispozice pih jsou dány geneticky.
Jak se pih zbavit?

Pokud ses s pihami nenaučila žít, nenávidíš je a trápíš se kvůli nim, můžeš si je nechat i odstranit. K dostání je celá řada bělicích krémů, jejichž účinek bys měla poznat už po několika dnech poctivého používání. Jakmile pihy zmizí, vyhýbej se pár následujících dnů slunečním paprskům, pihy by se mohly objevit znovu, a co hůř - ve větším množství.

Dalším způsobem, jak se zbavit pih, je chemický peeling. Odborník ti na pleť nanese roztok kyseliny glykolové, díky kterému se povrchová vrstva kůže spálí. Aby ses však pih zbavila úplně, je nutné tuto kúru opakovat až šestkrát. Chemický peeling ti pomůže i proti akné, sáhneš si ovšem docela hluboko do peněženky.

Dražší možností, i když ne tak definitivní, jak mnozí předpokládají, je i ošetření laserem. Pihy zmizí během několika minut. Laserový paprsek projde povrchem kůže a pigmentovou část rozloží. Tělo poté samo částečky odplaví.
Vyzkoušej "babské" rady

Nejdříve se můžeš zkusit zbavit pih nenásilně podomácku. Umyj si obličej studenou vodou, osuš ručníkem a na vlhkou pokožku nanes citrónovou šťávu. Působit ji nechej přibližně patnáct minut a poté důkladně smyj. Na pokožku poté nanes hydratační krém, aby se pleť zbytečně nevysoušela. Po pravidelném (každodenním) opakování bys měla poznat rozdíl. Pokud je však tvá pleť velmi citlivá, může ti tato procedura pleť kvůli vysoké koncentraci kyselin v citronu i podráždit.

Zkusit můžeš i šťávu z okurky, citrónu, měsíčku lékařského nebo vlaštovičníku.

Pihy můžeš zesvětlit také hořkou pampeliškovou šťávou či odvarem z pampeliškových květů. Dokonce i pleťová maska z rozmačkaných lesních jahod nebo obklady z odvaru meduňky, nanášené pomocí vatového tampónu nemočené v podmáslí, tvoji pleť zesvětlí.
Opačný pohled: Nemám je, chci je!

Tak už to bývá - majitelky vlnitých vlasů si své kadeře denně zuřivě žehlí, ženy s rovnými vlasy jsou naopak schopné obětovat pohodlný spánek natáčkám, pálí si prsty o kulmu nebo si prameny nechávají dobrovolně ničit trvalou. Také s pihami to může být podobné. Pokud tě příroda neobdařila pihami, ale šíleně po nich toužíš, nezoufej.

Jaké máš možnosti? Můžeš použít umělé pihy, sama si je dokreslit tužkou na oči či vyrobit pomocí samoopalovacího přípravku. Nebo si pro nástřik pih zajdi do kosmetického salonu, kde použijí šablonu ze silikonu. Díky tomu můžeš mít pih, kolik si budeš přát a kde budeš chtít.
Díky pihám pomaleji stárneš

Britští odborníci nedávno přišli na zajímavý fakt. Lidé s různě zbarvenými tečkami mají v kůži genetickou informaci, díky níž se tělo lépe vyrovnává s projevy stárnutí.

Lidé s počtem mateřských znamének vyšším než sto mají údajně delší telomery než osoby, jež mají znamének méně než pětadvacet. Telomery jsou části chromozomů a ovlivňují stárnutí. Rozdíl mezi dvěma skupinami osob s více než stovkou a méně než pětadvaceti pigmentovými skvrnami dělá v profilu stárnutí až šest až sedm let. Pokud máš znamének a pih hodně, matka příroda ti přála a i v padesáti můžeš vypadat stejně dobře jako čtyřicátnice. Ale pozor, jen geny mnohdy nestačí, důležité je také to, jak se stravuješ a jak se ke svému tělu celkově chováš.

Zdravíím

5. března 2011 v 23:40 | Katie:*Hellou všichni :) ,, Sorry ,že sem se neozvala,ale byla sem u tý babičky..Bylo to tam super,,Babík mi nakoupila i nějaké oblečení tkže fajn..Ale ta horší zpráva je,že zejtra je poslední den prázdnin :// OH SHIT! .. BLbý no :/ Tož znamená že přidám tedka nějaké články a pak až asi v pátek.Stejně už mě to moc neba :) Ale to zase přejde..Affka se mi obíhat vůbec nechce,takže na to peču.Pokud si mě SB smažete tk mi to prosim napište..Nic..Jdu teda pár článků přidat,ale nečekejte žádnou slávu.. XoXo Katie:*♥A good night and sweet dreams!♥

Zdravim znova

1. března 2011 v 22:10 | KinĐer_!♥

Čáo dneska už po 2,,;D Já vim píšu vám o tom v každým článku.Ale teď jako fakt ..Prostě fakt ;DD .. Zejtra odjíždim :D.. Jedu přeciš k tej babičce s mojí kamí , na 3 dny,,A jedu už v 8 .. Takže už se to neobjevím,,A vracim se v pátek ,, K večeru/odpoledne,nevím.. Tak to asi něco přidám,ale o víkendu už se zase budu muset učit,protože mi končí prázdniny..FUCK ,, Nechcu " .. Strašně už se těšim na ty letní,,Nejen že bude volno(což je hlavní :D ) ,ale taky bude krásný teplíčko..Oh yeá.. Už aby to bylo ! :D .. Týjo:D , Ej fak už se děsně těšim,To bude bezvá!* .. Tyhle prázdniny si fakt užiju,ostatně jako každý:) . No nic,a co vy? . Někteří asi chodíte do školy,že? . No nebojte,já už půjdu taky:( .. Ach ach,,Ta škola mi dává :D .. Sice je teprv úterý,což znamená ,že mám před sebou eště několik dní volna,ale já si stejně říkám,že u tý babičky to uteče a pak už to budou jen dva dny.. Ale tak co no,školy se hold nezbavim :/ .. Hej nedá se nic dělat..No ale teďka už tu fakt plácám,chtěla sem to rozvinout protože jsou to vždycky jen nějaký tři větičky,,Ale tohle už sou fakt nesmysly.. ;D Tkže eště zaběhnu k affikum,,A uvidíme se až v pátek.Tak čůůs♥

Oddělovače

1. března 2011 v 21:59 | KinĐer_!♥


Trapas z BG

1. března 2011 v 21:58 | KinĐer_!♥
Jednou ve škole jsme se s holkama převlíkaly do tělocviku. Páč mi to vždycky trvá nejdélé, holky odešly společně na WC. Jak jsem tam zůstala sama, začala jsem si zívat písničku od Karla Gotta Lady Karneval. Slyšela jsem, jak vcházej holky do šatničky, ale měla jsem dobrou náladu, tak jsem si zpívala dál a převlíkala se. V tom mě kámoška chytla zezadu za tanga, zatáhla a pustila je. Zaječela jsem: "Aúúúúú Moniko, co děláš!" a otočila se. A až teprve teď jsem zjistila, že to není Monika, ale můj idol se svojí partou. Okamžitě jsem zrudla, schovala se za ručník a začala jsem po něm ječet, ať vypadne. Tak šel pryč a cestou si zpíval: "Život já bych za něj...!" Pak přišly holky a když jsem jim to všechno řekla, zrudly stejně jako já. Na druhý den ve škole na mě navíc zavolal: "Tak co Karle, zase máš tanga s pevnou gumou?" Ale za měsíc jsme spolu začali chodit a doteď se tomu smějeme.

Mikči

1. března 2011 v 21:55 | KinĐer_!♥
Purple,black set

1. března 2011 v 21:51 | KinĐer_!♥